Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Риторичний клуб ВМГО «Дебатна Академія» запрошує

Поетами народжуються, ораторами стають.

Перефразований Цицерон 

     Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» має за честь запросити дебатерів взяти участь у роботі Риторичного клубу «Майстер слова».

     Риторичний клуб - це...

 

Докладніше...
8 вересня 2008, 00:03   Коментарі [2]

Бердянський ринг - 2008
      Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Дебатна Академія” та молодіжний клуб „Співдружність” м. Бердянська повідомляють про проведення Відкритого дебатного турніру для школярів „Бердянський ринг-2008” з 19 по 21 вересня 2008 р. на базі санаторію “Лазурний” (м. Бердянськ, Запорізької обл.).

«Бердянський ринг - 2008» – це…Докладніше...
2 серпня 2008, 18:07   Коментарі [37]

Школа лідерів дебатного руху
      З радістю запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Школі лідерів дебатного руху, яка відбудеться 22-27 серпня у старовинному місті Лева або у перлині Карпатських гір (варіанти розглядаються).

     Основна мета Школи:

- згуртувати та об’єднати команду лідерів дебатного руху;
- надати лідерам знання та навички необхідні для успішного розвитку організації;
- виробити стратегію розвитку Дебатної Академії які інструменту розвитку дебатного руху України.

Докладніше...
2 серпня 2008, 17:27   Коментарі [1536]

Here we go!
      Dear all,

     We're glad to announce that the REGISTRATION to International Debate Tournament KYIV OPEN HAS OPENED till September 12, 2008!
     Don't miss your chance to participate! =)
     Further details somewhere over here.
     Our group in Facebook
     Feel free to contact us on Kyivopen@gmail.com.

Докладніше...
28 липня 2008, 16:27   Коментарі [1558]

International Debate Academy in Slovenia
      From 23rd to 30th November in Ormo? and Maribor, Slovenia will be held International Debate Academy and IDAS tournament 2008.

     More about this very intensive trainingfor coaches, trainings and students can be found at http://debate.uvm.edu/idas.html and http://internationaldebateacademy.blogspot.com/Докладніше...
27 липня 2008, 15:39   Коментарі [1]

Best of the best (c)
      19-20 липня у м. Бердянськ в рамках Другої Щорічної Дебатної Школи відбудеться перший в історії українських дебатів Турнір Чемпіонів, учасниками якого стануть 8 представників когорти найспішніших українських дебатерів останніх років.


Докладніше...
13 липня 2008, 11:28   Коментарі [1]

Прямой репортаж
      Дед Мазай Дебатной Академии, палочка-выручалочка на дебатной школе, человек, который всегда придет вам на помощь: будете вы тонуть в бездонных пучинах Азовского моря, бродить лабиринтами Бердянска, Вам надо будет долить лишнюю чашечку компота или подоткнуть одеяло, – Александр Славский, спешит поделится последней информаций со сказочного курорта, куда первые счастливчики попадут уже через пару дней.
     Кроме того, либо обновлением к этой новости, либо же в этой ветке форума вы сможете следить за ходом событий практически в реальном времени.


Обновление от 15.07.2008

     Как и было обещано, Александр Славский начинает делиться первыми впечатлениями со школы.

Обновление от 24.07.2008

     Ввиду напряженного графика и слабого проникновения высоких технологии на территорию Бердянска прямого эфира у нас не получилось, но у вас есть возможность не терзать себя маленькими кусочками, а съесть блюдо целиком. Вашему вниманию - впечатления от участников.

Докладніше...
11 липня 2008, 14:33   Коментарі [4]

Гра для студентів тепер на телебаченні!
      У червні на Донецькому обласному телецентрі відбувся запис програми, влаштований Донецьким Відділенням Дебатної Академії в рамках ток-шоу "На мій погляд".
     Тема програми - Конституційна реформа, а саме, вибір України - Президент чи Парламент. У студії були присутні експерти, які представляли різні політичні партії, третю владу та фахівці з конституційного права, політологи, юристи.
Докладніше...
11 липня 2008, 14:12   Коментарі [1553]

EUDC2008: впечатления
      С 22 по 28 июня "город датчан" или более привычный для нас Таллинн, Эстония стал местом наибольшей концентрации дебатеров на квадратный километр. Причиной сего знаменательного факта стало проведение в нем одного из наиболее престижных и массовых дебатных турниров в мире - EUDC 2008 (Европейский университетский дебатный чемпионат).

     Первые дни в стране был национальный праздник и большая часть и без того небольшого населения (400 тысяч) разъехалась по деревенькам (либо безвылазно сидела по домам) и на улицах действительно было больше дебатеров, чем обычных жителей. Хотя город и носит звание столицы, в целом небольшой - посмотреть стоить Старый Таллинн и Дворец Петра I с прилегающим очень ухоженным парком.

Докладніше...
7 липня 2008, 23:56   Коментарі [2]

Привітання з днем молоді
 Шановна дебатна спільнота!
Щиро вітаю Вас із Днем молоді!


     Сьогодні, у складні часи змін, в яких опинилося наше покоління, особливо хочеться побажати кожному зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Ту віру, яка рушає гори, яка близька до офіри, яка здатна за мить оновити людину та перетворити дійсність.
     Саме вона палала в серцях молодих юнаків-оборонців Крут, ця віра через багато років підтримувала учасників «студентської революції на граніті», що таки проголосила незалежну та самостійну Україну.
     Основне питання на даний час – це питання надійної людини. Наразі маємо абсолютну її відсутність при декларативному патріотизмі. Мірою надійності людини є справжність віри. І це те, що має утвердити в житті наше покоління.
     І тому нам відкриті усі дороги, нам підвладні будь-які вершини. Основне, що визначає наш шлях, – мета, яку ми перед собою ставимо. Те одвічне питання: рухатися за інерцією, просто вперед чи в правильному напрямку.
     І нехай молодь звинувачують у пасивності, політики не роблять на нас ставку, наші інтереси, мрії та візія не є пріоритетами, ми знову і знову доводимо, що ми – сила, і саме за нами – майбутнє України.

(зі звернення Олександри Матвійчук, Президента ВМГО «Дебатна Академія»)

Докладніше...
30 червня 2008, 03:34   Коментарі [1]