Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

День прав людини у Донецьку

Шановні студенти!

ВМГО «Дебатна Академія» та Молодіжний центр правничих досліджень мають честь запросити вас до участі у регіональному дебатному турнірі, який присвячено 60-й річниці святкування Дня прав людини, який святкується за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН (Резолюція № 423 (V) ) щорічно, 10 грудня, починаючи з 1950 року. У цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини.

Метою проведення даного заходу є підвищення рівня інформованості молоді України про їх політичні, економічні, соціальні та інші права, а також стан їх реалізації в Україні.

Докладніше...
12 листопада 2008, 01:26   Коментарі [1543]

Дебатний турнір "Кубок КНЕУ"

Шановні друзі!

Ми раді запросити Вас на Відкритий турнір з дебатів „Кубок КНЕУ", який проходитиме у рамках Київської Міської Дебатної Ліги: Осінь 2008, яка стартувала в жовтні 2008 р.!


Турнір відбудеться 22 листопада 2008 р. за Британським форматом Парламентських дебатів в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана та орієнтовно складатиметься з 3 відбіркових раундів та фіналу.

Докладніше...
12 листопада 2008, 01:23   Коментарі [1]

«Серце Києва-2008». Напередодні

Київ, 29-30 листопада 2008 року, червоний корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Отже, незабаром відбудеться Всеукраїнський дебатний турнір «Сердце Києва-2008». Вже третій рік поспіль. Чим славиться «Серце Києва», які цікаві новини та фішки очікують його учасників та глядачів? Про це і поговоримо.

Докладніше...
10 листопада 2008, 04:23   Коментарі [1]

Educamp - візьми від інтернету все!

- Як створити свій сайт за 30 хвилин?
- Як заробляти на 500 доларів більше завдяки власному блогу?
- Як шукати в інтернеті, щоби завжди знаходилася потрібна інформація?
- Як зробити так, щоби твій комп‘ютер ніколи не заразився вірусом?
- Як розпочати свій бізнес у інтернеті?
- Як безкоштовно зареєструвати сайт з адресою tvoye-imya.org.ua?
- Як отримати роботу твоєї мрії завдяки інтернету?

 15-16 листопада у “червоному корпусі” Київського національного університету імені Т. Шевченка ви зможете отримати відповідь на ці запитання від професіоналів та інтернет-гуру . У цей час там проходитиме конференція Educamp, на якій українські та закордонні онлайн-спеціалісти протягом двох днів зроблять близько 50 презентацій про можливості, які відкриває сучасний інтернет.

Докладніше...
6 листопада 2008, 15:21   Коментарі [1]

МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!

Магістр ВМГО “Дебатна Академія” Марія Кравчук виступила із доповіддю від громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

  29 жовтня в інформаційному агентстві УНІАН члени національного комітету громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" оприлюднили інформацію про стан виконання зобов’язань перед українською молоддю. Від імені ВМГО “Дебатна Академія” виступала Марія Кравчук. Вона презентувала інформацію щодо невиконаних передвиборних обіцянок політичних сил.

Докладніше...
6 листопада 2008, 14:10   Коментарі [1]

Скільки кольорів у твоїй палітрі?

Ми живемо в еру глобалізації та міграції, в еру, коли кордони між країнами відкриті для подорожей, торгівлі, обміну інформацією та знаннями.

А ти відкритий до світу?

Багато людей у світі – ні. Тому виховання толерантності є дуже важливим. 16 листопада святкується Міжнародний День Толерантності, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1996 році.

Чи знаєш Ти про життя іноземних студентів та національних меншин у Львові та що між вами спільного?

Візьми участь у дебатах в рамках проекту «Розвиток культурного діалогу у Львові та Закарпатті»*, які відбудуться у вівторок 18 листопада 2008 року, о 14.00

Докладніше...
5 листопада 2008, 11:32   Коментарі [3]

Реєстрація: перезавантаження

Секретаріат Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна Академія» оголошує загальний перепис дебатного населення. Усі, хто вважає (або хоче себе вважати) учасниками дебатного руху України запрошуються до проходження надзвичайно складної процедури перереєстрації/реєстрації, історичним наслідком якої буде створення електронної бази даних «Дебатери України» та видання членських посвідчень.

Перереєстрація діючих членів ВМГО «Дебатна Академія» буде тривати з 5 листопада до 5 грудня 2008 року включно. Сама ж процедура реєстрації безстрокова та не залежить від політичної ситуації в країні та прогнозу погоди.

Докладніше...
4 листопада 2008, 16:48   Коментарі [1571]

Воно чекає на тебе

Шановні друзі!
 

Із радістю повідомляємо, що 17 жовтня розпочинається реєстрація учасників у ІІІ Щорічному Всеукраїнському Дебатному Турнірі „Серце Києва” (29-30 листопада 2008 р.), який організовується ВМГО „Дебатна Академія” спільно з Офісом координатора проектів ОБСЄ в Україні та Студентським парламентом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Докладніше...
3 листопада 2008, 16:06   Коментарі [14]

Відділ роботи з дебатними клубами

Шановні дебатери!

Із радістю запрошуємо Вас взяти участь у заснуванні Відділу роботи із дебатними клубами, який створюється Київським Відділенням ВМГО «Дебатна Академія»!

Метою даною відділу буде надання методичної, організаційної, тренерської та іншої допомоги дебатним клубам Києва, налагодження зв’язків та взаємодія із навчальними закладами з метою заснування та розвитку нових дебатних клубів та багато іншого. Кількість місць обмежена!

Докладніше...
3 листопада 2008, 15:58   Коментарі [42]

Американка

     Оновився розділ “Меточні матеріали“. Були додані правила Американських парламентських дебатів Американської асоціації парламентських дебатів. Переклад був здійснений Мариною Куліш, Владиславом Власюком та Анастасією Москаленко.

Докладніше...
3 листопада 2008, 15:30   Коментарі [1]