Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Четвертий випуск інформаційного бюлетеня «Дебати по-київськи»
Дорогі друзі!

     Раді представити Вам четвертий випуск інформаційного бюлетеня «Дебати по-київськи».
     Надіємось, що дане щомісячне видання стане корисним та цікавим для всіх нас.

            У номері:
1. Боярський  Назар підгледів чим займаються школярі;
2. пікантні подробиці святкування Дня дебатера;
3. Олександра Матвійчук розставляє крапки над «і»;
5. дебатний гороскоп.

Читати

     Сподіваємось, що «Дебати по-київськи» стануть ще одним гарним засобом комунікації для спільноти дебатерів!
     Запрошуємо усіх до співпраці!

З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"
та Редколегія
Докладніше...
2 червня 2009, 06:08   Коментарі [66]

Дебати за Кодексом Честі у Харкові

Дебати за Кодексом Честі у Харкові

     Останнім часом серед студентів та викладачів стало популярне усім відоме слово "сесія". Дебатну спільноту міста Харкова теж не оминула ця епідемія. Саме тому Харківське відділення ВМГО "Дебатна Академія" вирішило організувати Міський дебатний турнір на тему: "Кодекс честі студентів та викладачів ВНЗ". Турнір відбувся у неділю 24 травня 2009 року, у стінах одного з найкращих вузів міста Харкова, одного з двох де є Кодекс честі студентів та викладачів – Харківському національному університеті радіоелектроніки.

     Участь у турнірі взяли представники 11 ВНЗ міста Харкова. Перемогу здобула новостворена команда під назвою "Симпатичный тиммейт" у складі Євгена Сакала та Катерини Буровови. Топ-спікером турніру стала одна з нових дебатерів нашого міста Катерина Буровова.

З найкращими побажаннями,
Голова оргкомітету,
Олексій Пономар

Докладніше...
29 травня 2009, 13:07   Коментарі [1]

День дебатера в Україні

Шановний дебатере!

Від імені усієї дебатної спільноти України щиро вітаю з нагоди нашого спільного свята – Дня Дебатера та другої річниці заснування ВМГО “Дебатна Академія”.

Цей рік був роком становлення нашої молодої організації. До дружньої дебатної спільноти приєдналися дебатери Сумської, Луганської та Полтавської областeй. Ми започаткували проведення наймасштабнішого в історії СНД міжнародного дебатного турніру «FIRE», найбільшого в Україні англомовного дебатного турніру «Kyiv Open», найекстремальнішого заходу «Школа лідерів дебатного руху» та багато інших цікавих заходів. Нашими новими друзями та партнерами стали відомі в Україні та світі громадські організації, державні установи, навчальні заклади, бізнесові структури та люди, які підтримують нашу ідею.

Ми переконливо довели, що нам це під силу за умов будь-яких несприятливих зовнішніх обставин.

Адже в нас є те, що дарує нам віру і впевненість у своїх силах, – це ти! Саме завдяки тобі, твоїй активній участі, твоїй безкорисливій допомозі, твоїй палкій підтримці, твоїй небайдужості, твоєму життєрадісному запалу, – все це є можливим.

 І сьогодні хочеться насамперед привітати тебе, наш дебатере! Сьогодні твій день!!! День, який є знаковим для всього українського дебатного руху!!!

З повагою до Вас, найкращими побажаннями та надією на подальшу співпрацю у майбутньому.

Олександра Матвійчук,

Президент ВМГО “Дебатна Академія”

Докладніше...
28 травня 2009, 00:29   Коментарі [10]

З днем дебатера, друзі!

Дорогі друзі!

     Від імені усіх київських дебатерів я вітаю Харківське, Дніпропетровське, Донецьке, Львівське, Сумське відділення та всіх дебатерів з інших куточків України з нашим "професійним" святом – ДНЕМ ДЕБАТЕРА! Хай щастя, наснага, віра, надія та кохання поселяться у Ваших душах, а миром, достатком та затишком будуть сповнені Ваші домівки!

     Я переконаний, що усіх нас об’єднує не просто інтелектуально-риторична гра «дебати», а широкий світогляд, вміння бачити світ критично, аналізувати явища, пропонувати і втілювати зміни та перевірена часом і простором дружба!

     До скорої зустрічі на заходах ВМГО «Дебатна Академія», на нових та традиційних проектах!

З днем дебатера, друзі!

З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО «Дебатна Академія»
та київські дебатери

Докладніше...
27 травня 2009, 16:50   Коментарі [12]

Фінал Дніпропетровської дебатної ліги

ЗАБОРОНИТИ ПРИВАТНУ МЕДИЦИНУ?

    28 травня о 16:00 у Національній металургійній академії України пройде фінал Дніпропетровської дебатної ліги, де майстри цього жанру позмагаються за перемогу.

    Дніпропетровська дебатна ліга весни 2009 року розпочалась 21 березня і складається з тренінгів, п’яти відбіркових раундів та фіналу. Під час Ліги учасники мали можливість випробувати свої ораторські здібності у дискусіях з приводу актуальних питань сьогодення.

    Тема Дискусії:

Чи потрібна заборона приватної медицини?

Докладніше...
27 травня 2009, 14:32   Коментарі [1235]

Третій випуск інформаційного бюлетеня «Дебати по-київськи»

Дорогі друзі!

     Вийшов третій випуск інформаційного бюлетеня «Дебати по-київськи»! Маємо надію, що дане щомісячне видання стане корисним та цікавим для всіх нас.

     У номері:
1. Презедент Київського відділення ВМГО «Дебатна Академія» дізнався, що робили школярі в суботу;
2. якою була улюблена поза Оскара Уайльда;
3. Offоризми наших дебатерів;
4. як зробити дебати легкими та вдалими;
5. дебатний гороскоп.

Читати

     Сподіваємось, що «Дебати по-київськи» стануть ще одним гарним засобом комунікації для спільноти дебатерів! Запрошуємо усіх до співпраці!

З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"

Докладніше...
24 травня 2009, 21:48   Коментарі [1]

Літня Дебатна Школа

ОГОЛОШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛІТНЮ ДЕБАТНУ ШКОЛУ

     Маємо за честь запросити дебатерів взяти участь у Літній Дебатній Школі, яка відбудеться 25-30 червня у місті Бердянську на березі мальовничого Азовського моря. Організаторами Школи виступають Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Дебатна Академія”, Бердянський державний педагогічний університет та громадська організація молодіжний клуб „Співдружність".

     Щоб взяти участь у Школі необхідно надіслати заповнену анкету (завантажити) на електронну пошту SummerDebateSchool@gmail.com до 18.00 до 30 травня. Перевага надається заявкам, які отримані першочергово.

     Із додатковими питаннями звертатися на електронну пошту SummerDebateSchool@gmail.com до Голови Оргкомітету Олексія Масютіна (моб. тел.80663932814) або до керівника молодіжного клубу «Співдружність» Масютіної Марині Едуардівні ( friend@berdyansk.info, тел. 80504848693).  

Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”

Докладніше...
20 травня 2009, 21:17   Коментарі [2]

ДЕБАТЕРИ ВІДКРИВАЮТЬ “ДВЕРІ ДО ШЕВЧЕНКА”

Із радістю запрошуємо Вас відкрити разом із нами “Двері до Шевченка”, на творчому вечорі, який відбудеться 22 травня (п’яниця) о 18. 00 у Центральному будинку вчителя, (вул. Володимирська 57, ст. м. “Театральна”).

 

Докладніше...
20 травня 2009, 20:54   Коментарі [3]

Харківська міська дебатна ліга у Харкові

Харківська міська дебатна ліга у Харкові.

     Весна в Харкові це не тільки дощі та нова зелень це і Дебати. Цими вихідними відбувся фінал Харківської Міської Дебатної Ліги, яка складалася з двох відбіркових етапів та саме фіналу. Перший відбірковий етап проходив у стінах ХНУ ім. В.Н. Каразіна, другий етап приймав ХНЕУ.

     Переможцями першого етапу стала досить досвідчена команда «А чому б і ні?» у складі Олексія Пономаря і Антона Штефана, здобувши безкомпромісну перемогу у раунді де обговорювали евтаназію. Другий етап виграла команда  «Best PC» у складі Костянтина Штоденко та Дмитра Дідуха.

З найкращими побажаннями,
Прес-секретар ХВ ВМГО «Дебатна Академія»
Олександр Тучков

Докладніше...
20 травня 2009, 14:46   Коментарі [0]

Молодь збирається вплинути на політиків

МОЛОДЬ ЗБИРАЄТЬСЯ ВПЛИНУТИ НА ПОЛІТИКІВ.

    22 травня в місті Житомирі відбувся перший Круглий стіл “Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику” в рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»”. Презентував МВАРТУ в регіоні Речник ВМГО «Дебатна Академія», член Національного комітету «Молодіжної Варти» Дмитро Сінченко. Він розкрив теми «Як змусити політиків відповідати за свої слова? Як стати впливовим та як діяти далі?»

Докладніше...
19 травня 2009, 15:27   Коментарі [1]